La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 774 Culés

0

Betisu, słaba Sevilla, polfinal Pucharu króla, Villarreal United, cadiz, United, Almeria

Wy tak na serio z trudnym kalendarze.
To co chcieliście grac z samymi cadizami.
Tak się nie da.
Kurde jesteśmy Barcelona a to sa oprócz United i Villarreal przeciętne zespoły pozostałe.
Wy chyba dawno nie widzieliście ciężkiego kalendarza:)

2

@lucca87 Betis przeciętny? Sevilla słaby sezon rozgrywa ale nie należy ich lekceważyć.
Jak wylosujemy np Real w półfinale to też słaby zespół?

0

@Messibestplayerintheworld
Tak Betisu zespol przeciętny. Jak wylosujemy real to nie gramy z nimi bo nie jest to możliwe.

Ciezki terminarz to miałbyś jakbys w lidze i LM gral np. Real, PSG, Atletico, PSG i np. Villarreal to bylby ciezki terminarz

0

@lucca87 rozumiem ale jak na obecną Barcelonę, najbliższy terminarz będzie bardzo ciężki.

0

@lucca87 6 razy w lidze 1:0. Lucca my z byle ogórem mamy ciężki kalendarz. Wychodzą nam 2-3 mecze na pół roku. Punkty ciułamy, ale stylu za grosz.

0

@escarabajo
Ale 1-0 to tez zwyciestwo:)
Poza tym przychodzą cięższe mecze jak z sociedad czy Real i nagle nasz zespół gra dobrze i dominuje rywala:)
Dla mnie to jak rok temu z Napoli. Ta sama narracja i taki sam bedzue wynik.
Wstyd mi za obecnych kibiców Barcelony po prostu wstyd

0

@lucca87 ale czemu Ci wstyd? Bo kibicie, bo ja narzekam? Narzekam bo mamy chujowy styl. Mnie nie podniecają 3 punkty w meczu, podczas którego krwawią mi oczy. Chce widowiska od swojej drużyny.

0

@escarabajo
Wstyd bo narzekają tylko ciagle i nie wierzą w zespół. A oczekują mrntaka zwycięzcy od piłkarzy. A sami jak się zachowują.
To samo bylo przed meczem z Napoli rok temu. Dla mnie to zenada.
Jak zwyciężasz 1-0 x razy to nie przypadek:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?