- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 730 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 730 Culés
6
Covidu już nie ma, Djokovic nadal trwa!
Wytrzymał zamykanie ludzi, jak zwierzęta klatkowe, wrócił i w wielkim stylu wygrał Australian Open! :)
10
@MESSIah16 O ludzie i patosu i haseł w tym wpisie. Fatalnie się to czyta.
A bomby nuklearnej nie próbowali na niego spuścić?
6
@MESSIah16 urzekła mnie historia tego twietu, znaczy nie . A mógł nie robić z siebie pośmiewiska i jak się nie zaszczepił, to nie przyjeżdżać i po problemie a nie próbować oszukac lewym zwolnieniem xd . Prawo jest prawem i tyle w danym kraju . Do usa tez nie wiedzie.
1
@MESSIah16 serbski Mesjasz xD
0
@MESSIah16 ten co jakimś męczennikiem został xD
0
@MESSIah16 ma szczęście że zmienila sie władza w Australii
1
@wasacz trudno, bardziej straci US Open niż on, bo każdy będzie miał świadomość, że przez absurdalne przepisy nie ma najlepszego na świecie :)
Ale skorzystają inni, jak Ruud czy Alcaraz.
1
@MESSIah16 najwiecej straci to Novak szansy na kolejny szlem, no i kase stacje transmitujące .
0
@wasacz Naziści też mieli swoje prawo,swoje ustawy norymberskie. Też powinniśmy te prawa szanować bo ktoś je ustanowił?
0
@maroon powinienem to zgłosić na najgłupszy komentarz roku porównywać holokaust do prawa demokratycznego państwa co do przepisów sanitarnych i pandemicznych. Żenada kolego.
0
@wasacz Gdzie ty widzisz to porównanie? Jednym zdaniem krótko wyjaśniłem,że twoje twierdzenie iż należy zawsze szanować prawa ustanowione w jakimś kraju nie zawsze jest uzasadnione. I to mogłoby dopiero stanowić punkt wyjścia do dalszej dyskusji na ten temat,ale nie na zasadzie że chodzi o proste porównanie tych konkretnych spraw.