La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

4



Potężny cios w japę. :D
Vini lubi pajacerke ale tutaj kolega tez sie nie popisal

konto usunięte

5

@marcin62 Przecież jakby Kubo tak Viniciusa złapał to by się nie podnosił przez tydzień i by płakał że rasizm

0

@marcin62 I właśnie to jest to co mnie ultra frustruje.
Jak dużą Real ma kartę nietykalności. Tutaj Vinicius nie dość, że poza grą to jeszcze przypadkowo bo przypadkowo, ale łapą trafił w gardło Kubo.
Każdy utrata piłki to położenie się na boisku i machanie łapami do sędziów. Ciągłe nurkowania i to często tak ostentacyjne, że bez kontaktu z rywalem, każdy gwizdek to leci z japą na sędziego. Ile żółtych kartek? Żadnej.
Real może wybijać piłkę po gwizdku, Real może latać do sędziego w każdej sytuacji, Real może wykonać faul łokciem na głowę i nie dostać kartki, jak Ceballos 4 dni temu czy wczoraj Cavaminga.
I potem w gazetach artykuły, że Real królem gry fairplay a Barca gdzieś na końcu, gdy Ferran dostaje kartkę za patrzenie się na sędziego a Vinicius wykona faul, leci z mordą do sędziego i nie dostaje kartki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?