La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

0

LE 2022/2023

wielu piszę aby odpuścić ale wg mnie fajnie byłoby się chociaż przyzwoicie zaprezentować w tych rozgrywkach, bez zbędnego rzucania sił ale jednak

jak dla mnie na ten moment to powinno być

Mistrzostwo
Liga Europy
Puchar Króla

0

@lucca87 Bez Dembele ciezko będzie w LE

konto usunięte

4

@lucca87 Jak można odpuścić? Dla takiego klubu jak Barcelona kazdy grosz się liczy. Barca może rozegrać na własnym boisku aż cztery mecze. Niech na każdym usiądzie 70 tys zł to mamy przychód grubo ponad 10 mln euro. Do tego dochodzą prawa transmisyjne jak i pieniądze z UEFA. Barca ma na tyle szeroką kadrę że musi walczyć o wszystko. Zwłaszcza że wszystkie zespoły mają problem z natłokiem meczów.

1

@Janiama
ja bym nie odpuszczał, zwłaszcza że fajnie byłoby po jesieni słabej z dobrej strony pokazać się w Europie:)
a nawet nie grosz a przychody wliczane do FFP:) bo kasy jest bardziej te limity dobijają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?