- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 857 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 857 Culés
2
Tak narzekamy na Tebada, a pomyślcie jakby Xavi miał po 200 baniek na transfery na okno ilu kiepów, by nam tu nasprowadzał. Te rygorystyczne przepisy chronią nas przed jego durnymi zachciankami.
8
@masq Dokładnie jeszcze jakieś Kounde czy inne Christenseny albo Lewandowskie by tu trafiły
0
@masq Albo Xavi bez problemu z budżetem robiłby sensowne transfery bo nie ograniczałyby go finanse
1
@masq I tak i nie. Bo np mogliby zainwestować w zawodników z topu a nie szukać jakichś placków. Myślę że Xavi nie jest aż takim idiotą że woli Pavarda od np Cancelo czy kogokolwiek innego na wysokim poziomie.
0
@masq A jakie nieprzemyślane transfery Xavi zrobił? Za darmo Aubameyang, Christensen, Kessie i Alves. Dwóch pierwszych klasa światowa, Kessie słabo, ale na nim nie stracimy bo przyszedł za darmo, a Alves wykonał zadanie jakim było dla niego uzupełnienie kadry. W zimie jeszcze przyszedł Adama na półroczne wypożyczenie, trochę wiatru dał, szału nie było, ale jak na dostępne wtedy opcje było dobrze. Przejdźmy teraz do tych droższych transferów, Ferran, Lewy, Raphinia i Kounde. Ferran ma jakiś problem z psychiką, bo jak wcześniej nigdy nie miał problemów z wykończeniem, tak teraz psycha mu zawodzi. Ale jak narazie transfer na minus. Raphinia? Najlepszy drybler Premier League jak do nas przychodził, co ma Xavi poradzić na to, że u nas nagle przestał dryblować? Przecież mu nie zakazał. W przypadku Raphinii też jest jakaś blokada w głowie, którą zobacyzmy czy zwalczy. Ale dodając do tego fakt, że w kreacji daje nam dużo nie możemy powiedzieć, że to nieudany transfer. Bardziej taki pomiędzy. Lewy i Kounde to póki co masterclass. Został jeszcze Alonso i Bellerin. Ten pierwszy niestety zawodzi, co mecz praktycznie popełnia jakiegoś flopa. Natomiast Bellerin nie był transferem Xaviego, on sam wolał Foytha, ale że się nie udało, to zarząd ostatniego dnia okienka musiał kogoś sprowadzić, bo zostalibyśmy bez prawego obrońcy. Podsumowując ,,transfery Xaviego" (czyli wszystkie oprócz Bellerina):
Ferran, Lewandowski, Kounde, Raphinia, Aubameyang, Adama, Alves, Kessie, Christensen, Alonso- na 10 transferów 4 bardzo dobre*, 3 poprawne**(bez szału, ale to co mieli zrobić to zrobili albo robią) i trzy słabe***, choć każdy z nich ma jeszcze czas by się poprawić, u Kessiego np ostatnio jest ciut lepiej, choć on raczej odejdzie w lecie.
*Lewandowski, Aubameyang, Kounde, Christensen
**Raphinia, Alves, Adama
***Ferran, Kessie, Alonso
To jest dobry wynik, nie można oczekiwać, że każdy transfer będzie udany, zwłaszcza gdy zespół jest w przebudowie.