La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1498 Culés

1

Ja uważam, że nie powinniśmy trwonić żadnych pieniędzy na półśrodki na skrzydło. Spróbować teraz kogoś z Barcy B, a latem zrobić jeden konkretny transfer, a wszystko się powoli składa, że będzie do wzięcia na lewe skrzydło Leao - roczny kontrakt, Milan ze swoją polityką "fiskalną" + być może nie zakwalifikują się do Ligi Mistrzów.
Oczywiście, najwyższego kontraktu wśród konkurencji mu nie zaproponujemy, ale w zasadzie może się stać liderem naszego projektu i kandydatem do Złotej Piłki za te 2-3 lata, gdzie czegoś takiego np. w PSG, City i innych drużynach nie dostanie....a to też może mieć pewną wartość przy negocjacjach.
ps. wolałbym oczywiście Kwaracchelie, ale na taki transfer raczej nas nie będzie stać.

0

@Destroyer_of_Worlds PSG do końca kontraktu Mekambe nie potrzebuje lewego skrzydłowego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?