La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

2

Była dzisiaj relacja z papieskiej pielgrzymki do Demokratycznej Republiki Konga. Co kawałek do przejścia, to wieźli Franciszka na wózku. Przed pałacem prezydenckim podczas odegrania hymnu stał obok Prezydenta kraju. Widać, że sprawiało mu to trudność, w końcu 86 lat daje o sobie znać. Kiwał się w przód i w tył, aż nie wytrzymał i wspomógł się laską. Jak podstawili mu krzesło i usiadł, widać było ulgę na twarzy. Oj, powoli kończy się nam Papież Franciszek.

Btw ciekawe rzeczy mówili o DRK, w Polsce dzietność wynosi 1,3 a tam ponad 3. Na każde 8 zgonów przypada 41 narodzin. Przez to DRK są narodem młodych ludzi. Tylko 4% społeczeństwa ma dostęp do internetu.

2

@John_Doe Kraj miodem i mlekiem płynący. Ludzie zdrowi i gotowi do pracy. Zahartowani noszeniem wody z rzeki na głowie. Do tego nie potrzebne im 500+ aby zachęcić do robienia dzieci.

0

@PatrykBarca Dziwne to. Im większe ubóstwo, tym ludzie mają więcej dzieci, bardziej trzymają się razem, jest większa wspólnota. Im większy dobrobyt, tym większy indywidualizm, myślenie tylko o sobie i mniejsza dzietność, jak wśród rodowitych Szwedów.

3

@John_Doe Bo jedyną rozrywka 3 świata jest robienie dzieci, brak antykoncepcji tylko w tym pomaga.

2

@John_Doe mniejsza edukacja, mniejsze perspektywy i ambicje. co nie znaczy że nie mogą być szczęśliwsi od nas.

1

@John_Doe Wiesz co tu robić jak nie masz smartfona ani tv.

1

@Rastafarnianin Tam jedna skrajność, a w krajach rozwiniętych przeciwna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?