La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

0

Ostatnie godziny okienka w Anglii transfer za ponad 100 baniek, transfer w La liga 4 mln euro do drugiej drużyny. :) Good job Tebas, dobrze robisz, wszystko śmiga jak należy, jeszcze kilka lat rządów tego wieprza i będziemy oglądać plecy ligi portugalskiej.

1

@Kinginiesta La Liga spadnie na 5 miejsce w Top ligach ;)

konto usunięte

0

@SinMistico Za francuską nie spadnie

0

@P33ck moze troche przesadziłem L1 to farmerzy ale z poziomu bicia sie z PL i wygrywaniu wszystkiego w Europie przez kluby w Hiszpanii po taki zjazd

0

@SinMistico Bez przesady. W Anglii zawsze była duża kasa i niewielkie sukcesy.
Anglicy w ciągu ostatniej dekady europejski puchar podnosili 5 razy, Hiszpania 12 z czego 6 razy ten najważniejszy, gdy brytole LM za swoją grubą kasę z Premier League zobaczyli tylko 2 razy.
We Serii A nie ma już niczego, Napoli może ale zazwyczaj i tak się wysrywa na ostatniej prostej. Niemcy to tylko Bayern, Francja to PSG i długo nic.
A w Hiszpanii jest chociażby Real, który wygrywa LM nie robiąc żadnego poważnego transferu od 4 lat.

0

@Tasde wiem o co Ci chodzi ale mnie chodziło o takie potyczki medialne i transferowo-popularnosciowe pomiędzy PL a La Liga. Dzięki Tebasowi juz nie będzie co zbierac ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?