La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

2

Jaki tu spokój… La La La, nic się nie dzieje… La La La :/

Tymczasem Chelsea która wywaliła w oba okienka 500 mln za chwile dołoży kolejny trzycyfrowy transfer. To sie w pale nie mieści. Tak bezczelne nie było nawet PSG. Gratulacje Fifa, FFP działa jak należy !
Wiecie co jest najgorsze ? Znajomi fani innych klubów jada po City i PSG a to tak na prawde sie wszystko zaczelo od Romka jak postanowił przyjechac sie pobawic do Londynu. I to Chelsea zaraz po Realu było przeze mnie najbardziej znienawidzone przez lata od dawien dawna.

Ok tez wydawaliśmy kase. Chociażby na Cou czy Dembele ale my jednak mieliśmy potężna kase za Neymara a inne kluby to wykorzystały.
Griezz to była głupota barto. Mysle ze gdyby nie tamte 120 mln + pensja to nasza sytuacja teraz byłaby nieco lepsza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?