La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

2

CHELSEA

mówiło się tyle że Szejki psuja rynek to co robi Chelsea ostatnio, mnóstwo przepłaconej kasy na przereklamowanych graczy a ci nawet wartościowi jak Enzo też mega przepłaceni

oby byli jak najdalej w lidze i nie chce takiego czegoś widzieć w LM

2

@lucca87 ciekawe czy tego samego życzyłeś Barcelonie gdy kupowała Dembele, Coutinho czy Griezmanna

1

@Zoker
kupowaliśmy ich w jedno okienko? wydalismy w jedno koienko ponad 600 mln EUR
mieliśmy przy tym dużą sprzedaż? a owszem

poza tym mowisz tu o piłakrzach klasy światowej a Chelsea wywala 65 mln na Cucurrela, 80 na Fofana, 70 + zmienne na Mudryka

nie widzisz różnicy? tak samo jak w historiach klubów?

1

@lucca87 Po prostu szukasz usprawiedliwienia dla Barcy, zresztą jak zwykle.
To czy to są piłkarze klasy światowej, czy nie to sobie sam oceniasz, bo według mnie o Dembele nie można było tak mówić.
Oczywiście, że Chelsea przepłaciła, ale Barcelona w ostatnich latach robiła to samo, a dodatkowo znacząco naciągała swój budżet płacowy. Gdybyśmy to my w jednym okienku zrobili takie transfery to pewnie byś rączki z majtek nie wyciągał, ale tutaj inny klub niż Blaugrana sobie kupuje to trzeba hejtować. Mogą to kupują.

0

@Zoker
no nie, albo nie umiesz czytać że zrozumieniem albo nie rozmiesz tego co czytasz
wydaliśmy na ich trzech ale był też przychód 222 mln EUR czyli per saldo to nie było aż tak dużo - i nie było to jedno okienko

Chelsea wydała w jeden sezon ile 600 mln? przy sprzedaży ile 50 mln? to poł miliarda w sezon, rozumiem nawet wydać 100 -200 mln w jedno okienko ale grubo ponad 500 mln per saldo?

to jest psucie rynku

0

@lucca87 Jak zwykle ten sam tekst "nie umiesz czytać ze zrozumieniem" XD
Wybierzmy sobie okres ostatnich 10 lat na podstawie Transfermarktu.
Chelsea - wydatki 2,10 mld euro; przychód 1,13 mld euro BILANS -970,76 mln euro
Barcelona - wydatki 1,64 mld euro; przychód 972,30 mln euro BILANS -663,37 mln euro

Czyli co? Nie licząc tego okienka to w ostatniej dekadzie to Barcelona była na sporo większym minusie. Psuliśmy tym samym rynek bardziej od Chelsea według Ciebie.

0

@Zoker
-970 to nadal spor więcej niż - 660, więc chyba nie wiecej albo masz problemy z matematyką:)

poza tym czemu nie licząc? to co może z Barcelony też wyjmiesz jakiś sezon

śmieszny jesteś próbując udowodnić coś gdzie nie masz racji

0

@lucca87 Ty jesteś śmieszny z tym swoim fanatyzmem. Gdyby jakiś piłkarz Barcelony Ci do mordy naszczał to byś powiedział, że to deszcz pada.
Odejmij sobie minione okienko transferowe i to Barcelona jest na większym minusie. Jeszcze te teksty Twoje XD przecież Ty nie potrafisz normalnie dyskusji prowadzić, a żebyś mnie zrozumiał to muszę się do tak niskiego poziomu zniżać.

Czemu nie licząc?
A czemu bierzesz sobie pod uwagę tylko minione okienko transferowe i na podstawie okresu jednego miesiąca stwierdzasz, że dany klub psuje rynek transferowy? Sam wybierasz sobie jakieś okresy czasu (jeszcze takie krótkie XD), a potem się prujesz do kogoś innego, że robi to samo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?