La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2391 Culés

2

Tak jest plus 8 pkt przewagi! Jedziemy dalej pom mistrza. Vamos Barca!

Gdyby nie błąd Kounde i Pedri miałby skuteczność na poziomie to byśmy ten mecz wygrali o wiele łatwiej. Pierwsza połowa Raphinhi pokazuję, że nie wolno go skreślać i warto w niego wierzyć, choć nie twierdze, że to była znakomita gra. W drugiej słabiej, dużo strat, które wychodziły poprzez nerwowość, ale ważne, że strzelił gola. Na pewno to trafienie pozwoli mu lepiej wszystko w swoje głowie poukładać. Mimo, że często gra słabo, to w pewnym sensie trzeci raz (asysta przy golu Lewego z Valencią, dzisiejszy gil z Betisem i ten lobik, nie pamiętam z kim) uratował komplet punktów. Świetny mecz de Jonga! Dla mnie zawodnik meczu. Widać, że Xavi potrafi najlepiej go pokierować. Busquets, Gavi, Pedri (pomijając skuteczność, musi to poprawić, bo w tym aspekcie wygląda bardzo słabo) na plus.

0

@Kamiloza91 lobik był z Osasuna

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?