- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1645 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1645 Culés
1
i dopiero teraz z Sevilla u siebie będzie można lekko po rotować skałdem
widziałbym
Ter Stegen
S. Roberto - Garcia- Christensen-Alba
Kessie- De Jong- Gavi
Raphinha- Lewy-Fati
0
@lucca87 mowisz o rotacjach i wstawiasz gaviego do pierwszego składu? :D
0
@Ziemny
Kounde, Araujo, Balde, Busi, Pedri - odpoczywaja w takim zestawieniu
mało ci? mądre rotacje to nie roptacje gdzie wymienaisz 11 piłakrzy na raz tylko 2-3-4 czy 5
4
@lucca87 nie jest to dobry moment na tak radykalne rotacje. Ja wiem, że jest to problem ale niestety czasami trzeba ryzykować, bo utrata punktów z Sevillą na CN nie jest wcale wykluczona. Sevilla w dołku ale to nadal Sevilla i przyjedzie z innym nastawieniem niż w meczu z Cadiz.
Ale to, że rotacje są konieczne to pełna zgoda, ja bym widział to tak:
Ter Stegen
Kounde Christensen Garcia Alba
Busquets De Jong Kessie
Pedri
Raphinha Lewandowski
Odpoczywają Araujo, Balde, Gavi. Zwłaszcza ten ostatni ostatnio jest lekko nie swój. Może zmęczenie a może też trochę presja z tym co się wokół niego działo (problemy z rejestracją, itp.).
0
@lucca87 3 rezerwowych obrońców to nie lekka rotacja
1
@pioz123
tak też oki:) kilki zawodnikom trzeba dać odpocząć bo potem Villarreal i Manchester:)
0
@lucca87 to prawda ale z Villarreal i tak będzie ciężko. Musimy więc za wszelką cenę wygrać z Sevillą. 6/7 punktów w meczach Betis, Sevilla, Villarreal to będzie dobry wynik. Oby jednak udało się wycisnąć komplet. A Manchester... to najmniej ważny mecz. Chciałbym, żebyśmy wygrywali wszystko ale jeśli w LL mamy robić rotacje, żeby mieć siły na LE to jestem na NIE. :)
0
@pioz123
jak 2-3 odpocznie to i tak powinniśmy wygrać z Sevilla, gdzie przypominam gramy u siebie a nie u nich:)
0
@lucca87 na pewno Gavi i Araujo powinni odpocząć. Balde może, ale nie musi :) Pedri powinien, ale bez niego może być ciężej. Wiadomo, najlepiej jakby wszyscy odpoczęli a przy okazji wygrać z Sevillą... :))