- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
6
Dobrze rozumiem , że PiSiory i inne przygłupy zbierają się i biorą solidne pensje z naszych podatków i poświęcają czas na jakieś głupie ustawy (podatek od zbiórek) a następnie na białym koniu wjeżdża Morawiecki i mówi, że to wszystko nie ważne?
4
@bartekvisca a co jeśli o to w tym wszystkim chodziło? Czyli głosujemy za czymś totalnie głupim i potem wchodzi bohater i zbawca narodu i ratuje nas?
0
@bartekvisca a co Konfa zrobiła, powiedziała że jako jedyna nie zagłosowała, a po poprawkach właśnie zagłosowała, szybciutko polecieli jacy oni cudowni i wyszli na durni. Nikt w tym Sejmie nie wie już na co głosuje.
0
@bartekvisca To tak działa ze wszystkim. Podniosą przykładowo kilo mąki z 3zł na 6zł, potem opuszczą na 4 i wszyscy szczęśliwi, hurraaaaa! i taka cena już zostaje, a ty płacisz złotówkę więcej, niż wcześniej. Teraz sobie to przemnóż przez liczbę innych produktów, ale kto debil ten nawet nie wie o co chodzi.
0
@MesQueUnClub_87 teraz zaczyna się afera Jajkowa. Dwa lata temu mogłeś kupić nawet 20 jajek za 8 zł w częstych promocjach. Teraz już się mówi, że za dwa miesiące zapłacisz 2 złote za 1 szt.
0
@bartekvisca No wcale się nie zdziwię. Ludzie popsioczą kilka dni i rozejdzie się po kościach jak każda inna afera.
0
@Antimadridista_WR Ja obstawiam że to była wiara że to przejdzie, tu straty wizerunkowe są znaczne nieopłacalny ruch. Za to w zbiórkach wciąż są ogromne pieniądze które uciekają pisowi.