- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2028 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2028 Culés
0
Narzekamy na styl gry naszych i słusznie bo nie wygląda to najlepiej. Najważniejsze jednak są wyniki, a ilość punktów jest kosmiczna jak na "początek nowej ery".
Chciałbym tylko dodać że Real gra jeszcze gorzej niż my i na obecną chwilę nie ma tego co miał każdego roku, czyli przepychanie meczów. Wczoraj się udało, ale ostatnie ich wyniki nie powalają.
Oby tak do końca sezonu. Udanego dnia wszystkim! ;)
0
@gaucho104 w róznych fazach meczu grają lepiej oststnio zaczeli bardzo dobrze szybko grać piłką fajnie się to oglądało potem było wolniej i wyglądało to słabiej.W różnych fazach meczu wygląda lepiej bądź gorzej.Dobrze że w defensywie jesteśmy nie do przejścia.Dają spokój w przodzie aby mogli zrobić co trzeba.W mojej ocenie Pediemu i gaviemu brakuje prostopadłych piłek.Porównując choćby z ich trenerem Ferran jest do sprzedania.Raphinie trzeba porównać liczbowo z Dembele na koniec roku.A fatiego rozliczyć w orzyszłym roku bo ten sezon to powrót po rocznej kontuzji.To samo z kessim trzeba jego progres ocenić na koniec roku i sorawdzić alernatywy.Rozważyć Garcie czy nie znajdziemy aby 4takiego jakAaraujo , kounde czy christiansen, bo Alonso i Garcia od nich poziomem się różnią.Być może Garcia ma potencjał do gry za Busiego.W każdym razie zespół ma pole do rozwoju.
0
@Borneo tych prostopadłych zdecydowanie brakuje. Ale pytanie czy jest komu te prostopadłe posyłać? Bo nasze skrzydła to jedynie piłkę do nogi. Lewy też najlepiej się nie czuje w wychodzeniu do prostopadłych.
0
@gaucho104 ja wiem, zobacz jak lewy stoi pomiędzy zawodnikami obrony i podnosi ręke aby mu dać taką pilkę.niedostaje jej bo zespół skoncentrowany jest na krótkiej grze zawodnicy wczesniej wiedzą co zrobią.A tu suę pojawia moment na podanie i zaraz go nue ma. Pamiętam też do dziś gole z bayernu jak od Alaby dostawał długą piłkę z powietrza potrafił przyjąć pilkę lecącą tyłem spadajacą przed nim i w biegu przyjmował. Technicznie nie ma problemu aby tak grał ,ma narzędzia.W polu karnym może być bardzo skuteczny,to jest preferowane dla niego , przed polem szanse maleją bo nie jest tak sxybki, ale tu muszą dojść skrzydlowi i to trzeba rozegrać.Xavi ma dostęp do masy rozwiązań ,kiedy sam grał i może popracować tutaj ( video) i z gavim i z pedrim ale i z Fatim Dembele torresem Raphinią.Powiedziałbym ,że to następny etap rozwoju.Tutaj potrzeba pracować mega z Gavim, bo w defenywie to jest dzik, tej kreacji mu brakuje.Choć zdarzają mu się mecze jak z Realem czego mu nie zabieram tu widzę ogromne pole do rozwoju zwłaszczą że jego trenerem jest mistrz w tej dziedzinie.Jest młody i się rozwinie.Gdybym miał wskazać 2 następnych trenerów wsjazalbym Guardiolę na 4 lata.A potem iniestę byłby po zakończeniu kariery i mógłby już kogoś trenować bo chcę.Dostałby zespół gotowy po xavim i Guardioli.Miałby oewnie do zmiany już jakiś starszych zawodników.Byłby to dobry kierunek.