La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

9

Tutaj Macie w formie video wywiad z Leo dla Diario Olé.



miło jest popatrzeć na uśmiechniętego Leo ;-))
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @MrPGG

2

@Lionel_Messi10 i co @DaPidejpi fejki wrzucam? pisałem że się ośmieszasz gościu, ale rób tak dalej, to Ty robisz z siebie błazna na stronie a nie Ja.

1

@Lionel_Messi10 Pewnie to fejkowy Leo Messi na tym nagraniu :D

1

@Kondziubarca Manekina nakręconego korbką postawili a głos podłożył Leo ;D

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 że ci się chciało robić coś takiego xD zarzucasz tymi fejkami i robisz tu ołtarzyk Messiego jakby to twoja rodzina była jakaś i się rzucasz jak ktoś ci napisze prawdę xD idź tam po kratę bo się wikend zaczyna

1

@DaPidejpi Fejka to masz w głowie już to pisałem i powtórzę jeszcze nie raz, idź sobie pisz dalej o Piramidach bo w tym jesteś dobry haha xD

Jak będę chciał i miał chęci to sobie skoczę po browar, w czym problem? haha

Ja się nie rzucam, spokojnie, sam prowokujesz to Ci normalnie odpowiadam i Cie gaszę jak strażak pożar. xD

a o Leo będę pisał bo to mój idol tyle i jakbyś zauważył geniuszu to ludzie chcą to czytać, jak nie pasuje to omijaj moje posty i dodaj mnie do ignorowanych,

konto usunięte

3

@Lionel_Messi10 26 letni facet siedzi spocony bo ktoś mu pisze, ze fejki wrzuca xD jeszcze uważa, że „gasi” kogoś bo mu napisze coś o lustrze i fejkach w mózgu xD

0

@DaPidejpi Spocony to chyba Ty siedzisz małolacik.

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 groźnie

1

@DaPidejpi Odpuść go sobie, do niego i tak nic nie dotrze.
Chłop ma tak przeorany umysł przez to fanbojstwo, że nawet gdyby Messi był na miejscu Alvesa i miał udowodnione zarzuty, to i tak by go bronił ;)

konto usunięte

2

@HighestInTheRoom i jeszcze fejki wrzuca. Sam jestem fanem LM, ale chłop to już fanatyzm zaawansowany xD

0

@DaPidejpi Nie dość, że fejki, to jeszcze co chwile spamuje tym badziewiem oznaczając przy tym pierdyliard osób ze swojego kółeczka adoracji.

Czekam na dzień, w którym wprowadzą tą samą opcję blokowania co na FB.
Wtedy blokuje całą tą zgraje w pi*du.

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom Panowie przecież możecie się zablokować, ignorować, co tam tylko chcecie. Jeśli tak was drażni jego content, to przecież wystarczy się nie udzielać i zamknąć temat. To naprawdę nie jest trudne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?