La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1830 Culés

konto usunięte

2

Messi zły bo zarabia hajs na tym co najlepiej potrafi, lol, ale to dziwne. Widać nie ma już totalnie argumentów na ciskanie Messiego. Ja nie wiem jak on może chciec zarabiać pieniądze

konto usunięte

2

@DaPidejpi Dawaj jeszcze coś o Ronaldo dla kontrastu.

0

@DaPidejpi Kiedyś człowiek pracował za darmo i się cieszył jak praca była

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Cristiano odchodzi do lamusa. Teraz na topie jest Darwin, Antony, Sancho.

konto usunięte

1

@macio_944 jeszcze dopłacał do tego żeby robić

0

@DaPidejpi widać ile dla niego znaczyła Barca ;)

Klub zawsze był i będzie ważniejszy od jednostki.

3

@gaucho104 no tak - Messi byl w tym klubie tylko ponad 20 lat - czyli ledwie jakies 60% swojego zycia. Zapewne niewiele znaczyla ;)

0

@gaucho104 Po czym widać? po tym, że Laporta populista go wyruchał w ostatnim momencie? czy potem że przez całe swoje Prime odrzucał kosmiczne oferty z City?

0

@MesQueUnClub_87 po tym że nagle nie odrzucił kosmicznej oferty P$G. Laporta go wyruchał My teraz nie możemy nawet zgłosić kontraktu Araujo, to co miał zrobić z Me$$im? :P
To dzisiaj byśmy grali w 6 lidze albo by nas nie było.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?