La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

0

Boxdel też niezły dzban, ani słowa do kamery xD

6

@IronSanHybrid Najlepszy i tak był Fabijański, jak pierdolił głupoty xDDD

0

@JordiAlbion Factos xD

0

@IronSanHybrid Przecież góra wydała wyrok, żeby go nie dopuścić do mikrofonu, bo odwali chlew.

1

@JordiAlbion Fabijański akurat dobrze mówił, tylko żeby to zrozumieć trzeba mieć IQ większe o numeru buta ;)

1

@HighestInTheRoom Widocznie jestem za głupi, więc jeśli już uważasz się za mądrzejszego to proszę streść mi co chciał nam Pan Sebastian przekazać w swojej wypowiedzi =)

0

@JordiAlbion No mniej więcej to, że sporty walki jednak nie są dla niego i, że nie będzie już walczył, tak w skrócie

1

@HighestInTheRoom No to mógł tak nie pajacować przed walką xD

0

@JordiAlbion Ano mógł, ale Fame to Fame, pewnie w przypadku wygranej mówiłby co innego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?