- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1492 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1492 Culés
26
https://zapodaj.net/images/bd8e48cf5a37a.jpg
@Kgorecki2500 studenciak wpadaj do Wujka Kochela, to zjesz wreszcie coś smacznego, a nie te biedronkowe gówna.
Burgerki z:
-rukola
-sos Kentucky Gold własnej roboty
-ser wędzony
-pomidor
-bekon
-mieso 100% wołowe
-ser cheddar
-cebuka
A wy jak tam? Rosół z saszetki culineo?
7
@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 smacznego chłopaki
4
@Rust_Cohle Jak widze na LR burgery to od razu przypomina mi sie jak wszyscy zjechali z gory na dol burgera jednego kolegi xDD
3
@marcin62 to ja go "zjechałem" żeby było śmieszniej xD
No, ale wstawił popierdółke taka i się dziwi później :D
Komentarz usunięty
7
@Rust_Cohle znam się na burgerach i wiem że go nie zrobiłeś. To nie jest Twój
1
@Rust_Cohle Ale bym zjadł takiego bydlaka. Smacznego! Ja na razie cappuccino z typowo greckim deserem tj. jogurt grecki z orzechami polany miodem tymiankowym :)
7
@Jakchcesz Wczoraj też wstawiał i miał inny odcień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle Ale bida xDDD
Bym ci pokazał mojego domowego drwala, to dopiero było bydle :D
2
@HighestInTheRoom ja wolę zrobić sobie więcej sztuk niż jakieś z podwójnym mięsem czy cos.
Kiedyś takie robiłem to tylko się człowiek upier**lił przy jedzeniu xD
0
@Rust_Cohle Skąd mięso z ciekawości? Że z krówki to wiem:)
3
@HighestInTheRoom właśnie dobry, taki że można normalnie zjeść a nie takie bydlaki co niby duże a weźmiesz gryza to wszystko wypada bo tak napchane wszystkiego :D
2
@Jakchcesz może kolega woli bydlaki. Nigdy nie wiadomo z kim rozmawiasz w sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Rust_Cohle @Jakchcesz Wiadomo, choć ja sobie robię zazwyczaj 2 takie drwale, i jestem najedzony jak szef, ale nie powiem, idzie się przy tym upier**lić, szczególnie przy tym krążku serowym xD
2
@HighestInTheRoom No te drwale też robię często z tym serowym krążkiem.
Ale teraz miałem rukolę w lodówce zamiast sałaty i sos z wczoraj mi został to wpadłem na pomysł z takimi