La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

konto usunięte

26

https://zapodaj.net/images/bd8e48cf5a37a.jpg

@Kgorecki2500 studenciak wpadaj do Wujka Kochela, to zjesz wreszcie coś smacznego, a nie te biedronkowe gówna.
Burgerki z:
-rukola
-sos Kentucky Gold własnej roboty
-ser wędzony
-pomidor
-bekon
-mieso 100% wołowe
-ser cheddar
-cebuka

A wy jak tam? Rosół z saszetki culineo?

7

@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 smacznego chłopaki

4

@Rust_Cohle Jak widze na LR burgery to od razu przypomina mi sie jak wszyscy zjechali z gory na dol burgera jednego kolegi xDD

konto usunięte

3

@marcin62 to ja go "zjechałem" żeby było śmieszniej xD
No, ale wstawił popierdółke taka i się dziwi później :D

Komentarz usunięty

7

@Rust_Cohle znam się na burgerach i wiem że go nie zrobiłeś. To nie jest Twój

1

@Rust_Cohle Ale bym zjadł takiego bydlaka. Smacznego! Ja na razie cappuccino z typowo greckim deserem tj. jogurt grecki z orzechami polany miodem tymiankowym :)

7

@Jakchcesz Wczoraj też wstawiał i miał inny odcień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle Ale bida xDDD

Bym ci pokazał mojego domowego drwala, to dopiero było bydle :D

konto usunięte

2

@HighestInTheRoom ja wolę zrobić sobie więcej sztuk niż jakieś z podwójnym mięsem czy cos.
Kiedyś takie robiłem to tylko się człowiek upier**lił przy jedzeniu xD

konto usunięte

0

@Rust_Cohle Skąd mięso z ciekawości? Że z krówki to wiem:)

3

@HighestInTheRoom właśnie dobry, taki że można normalnie zjeść a nie takie bydlaki co niby duże a weźmiesz gryza to wszystko wypada bo tak napchane wszystkiego :D

konto usunięte

2

@Jakchcesz może kolega woli bydlaki. Nigdy nie wiadomo z kim rozmawiasz w sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Rust_Cohle @Jakchcesz Wiadomo, choć ja sobie robię zazwyczaj 2 takie drwale, i jestem najedzony jak szef, ale nie powiem, idzie się przy tym upier**lić, szczególnie przy tym krążku serowym xD

konto usunięte

2

@HighestInTheRoom No te drwale też robię często z tym serowym krążkiem.
Ale teraz miałem rukolę w lodówce zamiast sałaty i sos z wczoraj mi został to wpadłem na pomysł z takimi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?