La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

5

Xavi nie jest trenerem u nas przypadkiem i to nie od niego zależy kto ile gra?


5

@mateusz1989VeB może się nie nadaje do pierwszego zespołu jeszcze, prawda? Masz rację jest trenerem i po wynikach on ma rację a nie ty

0

@tbas załóżmy, że mądrze zauważyłeś, że ja nie jestem trenerem i że Torre się nie nadaje do pierwszej drużyny, to mi powiedz, czemu go trzyma w pierwszym zespole, zamiast dać mu, chociaż sezon w rezerwach?

0

@mateusz1989VeB zapewne dostałby więcej szans, gdyby było więcej spotkań rozstrzygniętych powiedzmy po 60 minutach ;)

1

@mateusz1989VeB forum dyskusyjne jest po to by wyrażać swoją opinię. Dla mnie Xavi marnuje potencjał tej kadry. Ciekawe co zrobi gdy pomocnicy doznają kontuzji mięśnia, a z tyloma minutami w nogach to tylko kwestia czasu.

0

@mateusz1989VeB no właśnie dlatego zdecydowali ze idzie do Barcy B.

0

@tbas nie uważasz, że za późno i zmarnował chłopakowi pół sezonu? Ja nie piszę o wynikach tylko o tym zawodniku.

Xavi znalazł minuty dla Kessiego, a jak się prezentował, wszyscy widzieli, mógł nic nie pokazać, a dostawał kolejne szanse, a Pablo siedział na ławie i tyle, w tym wieku powinien grać, jak nie ma miejsca dla niego w pierwszej drużynie, niech się pokazuje w rezerwach.

0

@Azi co powiesz o Kessim i tych nierozstrzygniętych spotkaniach? Dla niego minuty były, pomimo powiedzmy łagodnie jego słabych występów.

0

@mateusz1989VeB O Kessim powiem że to koleś z bardzo bogatym doświadczeniem gry w dużym klubie i trudnych meczach, który daje nieporównywalnie większą gwarancję uniknięcia straty piłki w niebezpiecznej strefie, wie kiedy przycisnąć a kiedy odpuścić i jak grać na czas. Nikt normalny mając do wyboru Kessiego i Torre nie wpuści w trudnym momencie nieopierzonego małolata mając doświadczonego zawodnika na ławce.

1

@mateusz1989VeB tak uważam ze za późno.

0

@Azi Wszystkie cechy, które wymieniłeś był widoczne w Milanie, u nas wchodząc na jakieś ogony, a nawet czasami grając od początku, mało tego pokazuje, a nawet temu zaprzecza.

0

@mateusz1989VeB to Twoja opinia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?