- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1009 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1009 Culés
0
Po pół roku używania Canal Plus i jestem mega rozczarowany. Pomijając beznadziejną aplikację i poruszanie się po niej jest bardzo męczące, bardzo często nie mogłem się zalogować najczęściej podczas meczów LM. Mam znajomego co ma jakąś "chińską" telewizję za parę groszy na rok i mu wszystko chodzi ideolo. Często robił mi transmisję bo ja nie mogłem się zalogować na Canal Plus na który wydaje się nie małe pieniądze. Oczywiście transmisja na Canal Plus opóźniona 30sekund więc musiałem wyłączać powiadomienia na telefonie by przypadkiem nie zobaczyć co się stało w meczu. Właśnie wyłączyli mi końcówkę meczu Arsenalu. Teraz by śledzić wszystkie drużyny i sporty które mnie interesują trzeba wydać kupę pieniędzy a i tak nie ma się pewności czy wszystko będzie działać. VIA Play podnosi opłaty a w Polsacie realizacji LM jest beznadziejną i robią sobie jakieś kuchenne rewolucję. Wku....i mnie wszyscy, będę oglądał na nielegalnych streamch za darmo a na jakości nie stracę. Gitara siema
0
@Orlik00 używam od roku na telefonie i tv , szczerze nie mam żadnych problemów. Fakt zdarzyło się ze mecz nie chciał odpalić ale sporadycznie. Może WiFi albo internet szwankuje ?
0
@Bartosz85 Jakieś mniej ważne spotkania to odpalałem bez problemu ale jak był ważny mecz to nie chciało mnie zalogować, podpinałem wiaderko z internetem z telefonu i też nić, raz u znajomego chciałem się zalogować to też nie obejrzeliśmy nic.
0
@Orlik00 rozumiem to słabo, ja używam konto brata i ja i on bez problemów