La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

0

Nie oglądałem ani razu MU, jak grają w tym sezonie?
Jak się spisuje Fernandes i Antony? Na kogoś trzeba szczególnie uważać?

1

@Matt_i1992 Bruno top ale Antony juz nie

0

@Encore a reszta graczy? Eriksen chyba kontuzje złapał ostatnio?
Grają intensywnie z pomysłem, czy raczej indywidualnie im coś wychodzi i dlatego w miarę punktują?

0

@Matt_i1992 No Rashford najwieksza gwiazda ligi obok Haalanda

0

@Matt_i1992 pod wodzą ten Haga i wyrzuceniu Ronaldo grają naprawdę ładna piłkę. Antoni póki co flop, a Bruno ma gorsze i lepsze mecze. Mimo wszystko on, Casemiro i Rashford to kluczowi pilkarze. Będzie bardzo ciężko z nimi wygrać.

0

@Klaudiaa8 dzięki, właśnie mnie zastanawiało kto jeszcze tam dobrze gra.
A stosują pressing? Czy raczej czekają na rywala?

0

@Matt_i1992 stosują pressing w kazdym meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?