La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1661 Culés

2

Jakieeeee pudło Betisu... Typ na pustaka z metra nie trafił...
Update Mingueza prokuruje karniaka.

1

@Bezhistorii
No bez kitu xd pudło chyba kolejki

1

@Romario87 pudło sezonu!

1

@Bezhistorii
Jestem za ;) hehe ale no dramat z metra ja jebie xdxd

1

@Romario87 rżnąłem w piłę 25 lat i nigdy tak się nie majtnąlem, za to na mistrzostwach szkoły w polfinale wsadziłem own goala z metra :( prześladuje mnie to do dziś.

1

@Bezhistorii
Zdarzaja sie tez mialem pudła czy own gol haha taka jest piłka....
Ale teraz sie gotuje w meczu Aspas Ładnie przy aktorzył czemu Var nie daja

1

@Romario87 noo, oglądam :)
Cwiąki jaki w ogóle odpalony, zawsze beznamiętnie komentował mam wrażenie.

1

@Bezhistorii
Noo w sumie dziś jakiś taki pełen emocji xd ale meczycho Dobre
Oby jutro było takie meczycho i Wygrana Barcy;)

1

@Romario87 oby :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?