La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

1

SKOKI

Kolejny weekend kolejne zwycięstwa Granerunda. Cieszy na pewno fakt że Ryoyu powraca pomału do formy i ten drugi skok wczoraj niesamowity już był nawet Granerund w mega formie się schował w drugiej serii przy tym skoku.
Norweg pewnie niedługo będzie gubił formę bo to normalne ale PŚ już nie odda.

Natomiast Japończyka widzę właśnie w roli faworyta MŚ szczególnie że Zupan do niego za tydzień przylatuje:) i pewnie do TOP 3-5 w PŚ się dobije

Stoch ja od niego nic nie oczekuje ile on wygrał i dał radości nam to pozostanie:) wieku niestety nie oszukamy.

Kubacki od dłuższego czasu widać spadek formy z lekkimi przebłyskami, oby tylko utrzymał miejsce w TOP3 i coś jeszcze powalczył. Na MŚ może o jakiś medal powalczyć bo miewa przebłyski.

Żyła - stabilna i równa forma i oby zakończył sezon w TOP 10:)

Bardzo słaby sezon jak dotychczas Lindvik - czyzby to był jeden sezon zycia?

0

@lucca87kubacki wygląda jakby wszedł w mocny trening przed mš i mam wrażenie że ten spadek formy jest kontrolowany.

0

@Xxxbarca4ever
nie wydaje mi się, Kubacki to po prostu nie jest taki kaliber zawodnika jak Granerund, miał bardzo długi okres bardzo dobry ale całego sezonu tak nie wyskaka
Granerund też pewnie niedługo lekko osłabnie bo fizycznie nie da się tak skaka w nieskończoność a Norweg widać że nie potrafi się hamować i nawet w kwalifikacjach chce błyszczeć
wracając do Kubackiego wg mnie na jakiś medal ma szanse na MŚ ale nie sądzę aby tam brylował

nasz trener ustawił ich na poczatek sezonu mocny a teraz widać że z każdym weekendem coraz gorzej z małymi przebłyskami
ich wieku nie oszukasz Zyła 36, Kubacki 33, Stoch 36, szkoda że młodych nie widać, owszem są MŚJ i tam dobry występ ale to nie zawsze przekalda się na PŚ

bardziej sie zastanwiam czy utrzyma miejsce w TOP 2-3 na koniec sezonu
będą jeszcze 4 konkurys na mamucie a wiadomo tam Kraft poszaleje i jeszcze kwestia Ryoyu bo jak mu siądzie powtarzalność i treningi z Zupanem ponownie to tez może seryjnie być top 1-3 konkursów i szybko nadrabiać straty

Lanzisek wg mnie jak Kubacki nie ten kaliber i o niego jestem spokojny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?