La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2192 Culés

0

Kurcze tak teraz myślę że strasznie szkoda kontuzji które tak na prawdę wykluczyły nas z Ligi Mistrzów... Patrząc teraz na formę poszczególnych drużyn moglibyśmy dojść na prawdę bardzo wysoko, a kto wie może nawet zawitalibyśmy do finału...

0

@AduŚ07 Jakie kontuzje? Po prostu graliśmy papę!
Czy to kontuzjowani zawodnicy nie wykorzystywali sytuacji? Czy jednak Lewy, Dembele, Pedri i spółka? To kontuzjowani grali na lewej pomocy? Czy był to jednak "genialny" pomysł Xaviego? Nazywajmy rzeczy po imieniu. Jeszcze zapomniałeś dodać że to wina sędziów.

0

@AduŚ07 Inter też miał sporo braków kadrowych. Nie ma co tutaj zganiać na kontuzje, bo w tegorocznej LM to tak naprawdę wyszedł nam jeden mecz - pierwsze spotkanie z Bayernem, które i tak przegraliśmy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?