La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

1

Jakie to przykre jak się patrzy na XXI wiek w wykonaniu Barcelony i dochodzi się do wniosku że lewe skrzydło funkcjonowało tylko dobrze 2 razy, za sprawą dwóch genialnych Brazylijczyków...

#WspomnieńCzar

5

@gaucho104 Villa, Henry?

0

@Criss18Barca Villa często grał na 9 tak jak i Henry i nie byli typowymi skrzydłowymi. Dodatkowo wtedy cała Barcelona śmigała i lewe skrzydło się raczej nie wyróżniało. Tak to można dodać teraz Gaviego, czy wcześniej nawet Eto'o ;)

2

@gaucho104 Henry grał na skrzydle a Eto'o na 9. Jeszcze na lewym śmigał Pedrito Pedro. O jego liczbach nie będę wspominał bo każdy powinien znać

0

@Katalończyk 99 później Pedro grał częściej na prawym skrzydłe jak Messi zaczął grać jako 10 :)
A Henry pomimo udanego okresu u nas to i tak nie miał podjazdu do Neymara, czy Ronaldinho.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?