La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2207 Culés

8

Nie dajcie się nabrać na te łzawe gadania, że Vinicius jest prowokowany bo jest faulowany i jakieś rekordy bije... Jest faulowany z częstotliwością nie odbiegającą od fauli wykonywanych na piłkarzach o takiej specyfice, czyli drybling i długie prowadzenie piłki.
Do rekordu Neymara to Vinicius się nawet nie zbliża, mówi się o jakichś statystykach 4 faule na 90 minut choć realnie bliżej temu do 3,5, Neymar miał grubo ponad 4 łapiąc po ponad 200-220 fauli co sezon.
Jaka była opinia o Neymarze? Płaczek, piz*a i symulant co kładzie się po każdym kontakcie, a Vinicius to ten co go chcą połamać.
Tylko jak wyglądało te wczorajsze 10 fauli?
Akurat miałem świetne porównanie bo jeden po drugim najpierw widziałem mecz Realu a potem mecz City i w Anglii by połowy tych morderstw nie odgwizdali.
Vinicius kładł się od absolutnie każdego kontaktu, kilka razy nawet w tak oczywisty sposób, że i ten przewrażliwiony sędzia nie chciał gwizdać bo na powtórkach było widać, że upada bo mu ktoś zewnętrzną częścią dłoni przejechał po ramieniu.
W ten sposób nabił sobie 10 fauli a teraz media madryckie kręcą aferę polowania na kości jako usprawiedliwienie dla bydlęcego zachowania naszej brazylijskiej gwiazdy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?