La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1330 Culés

konto usunięte

2

Dla mnie sprawa z Viniciusem jest prosta. Każdy kto pajacuje jest później hejtowany, wyszydzany, prowokowany i nielubiany.

Dziwi mnie to, że niektórzy ostatnio starają się otworzyć parasol ochronny nad Brazylijczykiem, kompletnie ignorując to, że Vinicius sam wiele razy był prowokatorem. Teraz wielu chce mu się po prostu odgryźć.

Symulant z niego pierwsza klasa. Do tego często sam doskakuje do innych, szuka zaczepki i to ma innych nie prowokować?




Prosty przykład - Jordi Alba. Swego czasu bardzo nielubiany przez własnych kibiców. Nawet fani Barcy mieli go po prostu dosyć, gdy poziom jego pajacerki, symulowania czy prowokowania sięgnął apogeum.

I żeby mi tu zaraz ktoś nie zarzucił, że usprawiedliwiam rasizm wobec Viniciusa. Nie, mówię tylko o tym, że sam sobie zasłużył na to, że po prostu go teraz nikt nie lubi. I robi się z każdego gestu wobec Viniciusa wielkie halo. Maffeo pokazał mu "płaczka". I co, pierwszy i ostatni to raz? Ależ uciśniony przez to. Niegdyś chyba piłkarz Espanyolu pokazał Messiemu podczas meczu, że jest kurduplem, a Argentyńczyk powiedział mu, że jest słaby. I co? Właśnie nic.

0

@BaroPodertos życzę mu tego krzyża do końca kariery

0

@BaroPodertos Nie porównuj niechęć do Alby do tego co się dzieje wokół Viniciusa xD Ziomkowi kukłe powiesili w centrum miasta xD Typa od małp wyzywają. Za to że typ symuluje trzeba mu dawać kartki. A nie cisnąć po wyglądzie i rasie.
I w sumie nie trzeba daleko chodzić, bo skoro robią to kibice, robią to nawet tu na La Rambli, to jestem na 100% pewny że robią to piłkarze na bosku.

Ja uważam że jak ktoś jest głupi to trzeba mu cisnąć że jest głupi, jak ktoś jest pajacem to trzeba mu mówić że jest pajacem. Ale nie bronić go jak go cisną od małp i brzydali?

0

@BaroPodertos Rasizm nie istnieje

konto usunięte

0

@zenoowity A teraz proszę pokaż mi gdzie bronię rasizm kibiców wycelowany w Viniciusa. Nawet specjalnie podkreśliłem, żeby mi tego nie zarzucać. Odniosłem się do tego, co dzieje się na boisku, ale widocznie nawet nie przeczytałeś całego mojego komentarza.

0

@BaroPodertos " Dziwi mnie to, że niektórzy ostatnio starają się otworzyć parasol ochronny nad Brazylijczykiem, kompletnie ignorując to, że Vinicius sam wiele razy był prowokatorem. "

Ludzie bronią go przed rasistowskimi pociskami w jego kierunku. Nie widziałem żeby ktoś bronił go przed jego prowokacjami.
I nie mów mi że tak nie jest bo siedzę tu na portalu i jak tylko ogląda się tu mecz Realu to jedyne co widzę to pociski po wyglądzie Vinicjusa i memy z małpami.
Tylko dla tego że on tam symulował czy znowu coś krzyczał z pretensją do sędziego. Rzadko widuję tu teksty tupu ale symulant, w większości to teksty ale brzydka morda, jak można się na takie coś patrzeć, też bym mu wywalił w ten ryj....
Powiedz mi że tak nie jest ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?