La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

16

Argentyna prowadzi rozmowy z Panamą w sprawie rozegrania towarzyskiego meczu 22/23 marca. @gastonedul



@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @MrPGG

konto usunięte

16

@Lionel_Messi10 znów z ogórkami będą grać, a potem przyjdą potęgi z Europy....( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

@Barca1992 Potęgi takie jak Dania na MŚ.( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Lionel_Messi10 Potężna Francja nie istniała do 80 minuty i prezentu Otamendiego.
Argentyna pokonała potęgi i jest na szczycie! :D

2

@Sysia11 Panama to znowu pewno Leo zatańczy i strzeli z 5 bramek. ;-)) ale niech strzela na potęgę i niech idzie do statystyk ;D

3

@Lionel_Messi10 mogliby o tyle zagrać z jednym rywalem co jest wyżej w rankingu FIFA, bo niewiele brakuje do Brazylii i głównie to.

Więc Panama mogłaby być, ale drugi rywal właśnie rankingowo wyżej by się przydał.

1

@mekston Podobno maja rozegrać też mecze z Maroko i Kolumbią, także jakby rozegrali te trzy mecze i je wygrali to możliwe żeby wskoczyli na pierwsze miejsce w rankingu FIFA.

2

@Lionel_Messi10 a z Belgia nie mieli grac?

Jakby wygrali 2 mecze z Maroko i Kolumbia to raczej na pewno wskocza.

0

@mekston Właśnie nic nie wiadomo kurka co z tym meczem w Buenos Aires z Belgią, może się odbędzie w marcu. ;-))

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 @mekston Czytałem, że zamysł jest taki aby rozegrać spara z przeciwnikiem o niższej randze, żeby kibice mogli w pełni cieszyć się zdobytym mundialem:D 5/6 brameczek jest lepsze niż jakieś 2:1 z Belgia :D

konto usunięte

4

@Sysia11 @Lionel_Messi10 @mekston @Comfortable_
Co do prezentu Otamendiego z rzutem karnym. Obejrzyjcie sobie jeszcze raz tą akcje od wybicia piłki i zobaczcie, że wystarczyło wybić ją na aut, a on próbował ją zagarnąć, a w tym momencie Muani wszedł przed niego i tak już został. Wyjątkowo głupie zachowanie, ale chyba poczuł się zbyt pewnie. Głupie wybicie piłki i nie byłoby całej tej dramaturgii...

2

@AFA90 Dokładnie,ale najważniejsze,iż nasza Argentyna jest Mistrzem Świata!
Nie mogę się doczekać kolejnych meczów Albicelestes. ;D

2

@AFA90 tak ale wlasnie dobrze by bylo tez ugrac to 1 miejsce w rankingu wiec stad - a rozumiem ze maja byc 2 mecze - 1 dobrze zeby byl z kims silniejszym

konto usunięte

1

@mekston Jasna sprawa. Chętnie bym sobie zobaczył taką Belgię albo Anglików na Monumental :d

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?