- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1539 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1539 Culés
4
Prawa wyborcze powinny mieć tylko osoby powyżej 70 roku życia żeby na pewno Prawo i Sprawiedliwość miało 80% poparcia.
0
@Kondziubarca nie masz pojęcia ilu znam emerytów co głosują na Lewicę, czy PO :P
2
@Kondziubarca A według mnie przed zagłosowaniem powinien być krótki test z elowkencji i pisowni, żeby patologia i kretyni nie mogli oddawać głosu.
1
@gaucho104 aczkolwiek 13 i 14 w głowach starszych osób robia spore zamieszanie.Przekupstwo jest tu widoczne, przeżyją jeszcze trochę lat a młodzi będą ponosić konsekwencje pisowskiego zadłużenia itp.
0
@kuz no i Komorowski by nie mógł głosować. PO by miało jeden głos mniej :P
@Borneo PO gada o rozdawnictwie, a Ty o przekupstwie 13, czy 14. Tymczasem robią to samo co PIS i w różnych wywiadach mówią że budżet państwa stać na socjale które ustanowił PIS i że jak wygrają wybory to zostawią to wszystko tak jak jest :P
Czyli też będą rozdawać i też przekupują wyborców, a swojego planu wyborczego nawet nie mają. :P
0
@gaucho104 to nie po będzie rządzić tylko koqlicja parti aby mieć wiekszość i odrzucić veto prezydenta.niestety pis zostawia rozszxzeniowe społeczeństwo które czy sięwstaje czy się leży to i takię mi należy.Samemu pisowi kurtyna opadlą i kradną już w żtwe oczy i miałeś takie wystąouenie bezczelnegi czarka z niczym się już nie ukrywają i hamulców nie ma.Proces aby wspołeczeństwie woajać dobre praktyki to będzue proces na pokolenia a teraz trzeba zwyczajnie pis od władzy odstawić i worowadzać zmiany.Niestety dka wyniku wyborczego kiszty trzeba przyjąć.Niewatpliwie straty kpo, 1 mln euro dziennie czy blokada instalacji wiatraków ( 5krotnie tańsza energua)itp.... są tak duże ze nie ma co porównywać ich z opozycją trzeba idstawic ich od wladzy.Zanim puszcza z torbami polskę i dalej załużac beda polskę.