La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2817 Culés

konto usunięte

0

Optymalizacja HL jest niezła jak na dzisiejsze standardy do 4k i 60fps powinien wystarczyć 3080 a do 4k 30fps nawet 3070 , oczywiście bez RT bo z nim zarzyna każdą kartę.

0

@wasacz Ale i gra graficznie nie jest jakoś wygórowana a RT klasycznie źle zaimplementowane bo robi sieczkę nawet z mocnych kart.
Do tego przynajmniej na razie są błędy silnika gry i u bardzo wielu osób następuje nagły spadek do 5 fpsów w losowych momentach co wyklucza przyjemność z gry i to niezależnie do sprzętu, bo tnie na moim 2070 jak i na 4080.

konto usunięte

0

@Tasde Co do frezów i spadku do 1-5fps to przez brak ramu gra wymaga wiecej niz 16 w ful hd . a w 4k zjada 26gb. Tutaj na filmiku


można to zbaczać jak gra sie zatrzymuje przy 16gb ram. czyli trzeba mieć mimimum 32gb w dualchanel. Co do grafiki pełna zgoda grafika jest tylko ok. W grach grafa stoi w miejscu od kilku lat a wymagania rosną a na starsze karty sie nie optymalizuje gier. Tak to wygląda okilku lat dobrych.

0

@wasacz No ja mam freezy a mam 32 GB RAMu 3200mhz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?