La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

2

Stało się! Ojo srojo, niezłe kojo.
Jak donoszą Romano, Moreno, Pavarotti to Zaniolo oficjalnie.

/photo/1

2

@escarabajo gość już woli ryzyko trzęsienia ziemi niż pracę z wielkim Jose. Nie dziwię się.

1

@escarabajo nie ma to jak z romy uciekać do galaty xd po chopie

0

@escarabajo Nara, arrivederci Roma


0

@arasz1819 Roma 3 w lidze i tam gdzie Barca w LE


3

@arasz1819 @ChampionLW Panowie on podszedł do Turcji tylko z jednego powodu, otóż tam jeszcze jest okienko otwarte, tak by siedział pół roku na trybunach. Ja nie obwiniam czy jego czy Jose, tylko mówię czemu ten kierunek.

Co do Zaniolo to gość się pogubił, no ale Galata to nie koniec świata:) W przyszłym roku LM. Skład mają zacny:)

0

@Medium Barca 1 w lidze i to nic nie znaczy. Miejsce lidze na początku lutego nie ma żadnego znacznie. Z tym, że Barca ma szansę je utrzymać, a Jose wyleci poza LM. Zrób screen i pogadamy na koniec sezonu jak już będzie podpisywał odprawę. Pamiętaj, że to jeden z dwójki których obstawiałem wywalenie w trakcie sezonu albo zaraz po. Gattuso już wypełnił swój plan.

0

@arasz1819 Może zakładzik jakiś?

1

@Medium ale tylko charytatywny, bo nie chce się bogacić na rzeczach oczywistych :] za Gattuso też przelejesz? Bo to szło w pakiecie

1

@arasz1819 "Zrób screen i pogadamy na koniec sezonu jak już będzie podpisywał odprawę."
@Medium od razu Ci napiszę, że to bez sensu, bo jak w maju lub czerwcu 2022r. wróciłem do naszej (mojej i Arasza) rozmowy z grudnia o tym, że Real zdobedzie mistrza kraju bo wygrywa mecze, w których są gorsi, w przeciwieństwie do pozostałych drużyn w lidze (to była moja teza) to tworzył tu nowe wątki na mój temat. :P Chyba, że on wygra, to bedzie to jak najbardziej legit. :P

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ojciec5tkidzieci Aaaa dobra to niewazne xDDD

0

@Ojciec5tkidzieci chyba zjadłeś coś ciężko strawnego. Poproszę linki do tego i do tworzonych wątków o Tobie. Póki co potwierdziłeś tylko wersje z krzysiami, że latacie sobie na pomoc, ale co ja tam wiem. Przecież to przypadek :]

@Medium czyli spuchłeś, bo Twój ziomal napisał coś głupiego po raz kolejny? Poczekaj na te linki, które zapewne szybko nam pokaże.

0

@arasz1819 Dobra, Mourinho jeśli do końca sezonu zostanie zwolniony bądź nie zakwalifikuje się do LM wplacam 50 ziko na dowolny cel

1

@Medium bądź zostanie wywalony zaraz po zakończeniu sezonu. I cel ma być faktycznie pomocny, a nie jakieś wpłaty na pis czy realmadry.pl :]

2

@arasz1819 @Medium Grudzień 2022 i mój wpis: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11019899#comment-11019941

Kwiecień 2022: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11690661#comment-11690661

I tutaj przyznam @arasz1819 że Ci się udało, bo wszedłem w historię Twoich wpisów i postawiony przez Ciebie w ten sam dzień nowy wątek odnoszący się stricte do mnie został usunięty. Mogę tylko dodać, że rozgorzała tam niezła burza, w której to byłeś gaszony jak pet przez Kohela, który Cię wyśmiał. Jednak i tak, obiecany przez Ciebie "powrót do tematu" ograniczył się oficjalnie do "XD starczy", bo wcześniej się tak napiąłeś, że nawet w istniejącym wątku Twój post został usunięty. :D

Edit,/ Zresztą, 159 i 160 strona zakładki "Komentarze" w Twoim profilu to co chwila "komentarz usunięty" tak więc to pokazuje, jakiego rejdża wtedy zaliczyłeś...

0

@Ojciec5tkidzieci pozwolę sobie nawet nie komentować tego....wiadomo, że koledzy przyjdą z pomocą, ale jak ktoś ma mózg to udowodniłeś tylko, że Ty go masz w ilościach skąpych. Ale herbik za to, że grzebałeś w historii jak nawiedzony dzieciak :]

edit. oczywiście Real wygrał i nie mam z tym problemów, że obstawiałem że umrą z formą do końca sezonu. Tyle, że chciałeś coś innego udowodnić i się skompromitowałeś. Zrób teraz screen i zobaczysz jak na koniec sezonu się wyjaśni zakład , przynajmniej będziesz miał dowód poza swoimi fantazjami na mój temat.

0

@arasz1819 XD Nieźle. Najpierw oskarżasz mnie o rzekome kłamstwo, a gdy już podałem Ci dowody, to nazywasz nawiedzonym dzieciakiem.
"pozwolę sobie nawet nie komentować tego"
No trudno to skomentować w taki sposób, by wykazać, że jednak nie jesteś głąbem i hipokrytą, skoro wszystko jest udokumentowane tematami z przeszłości.
O fragmencie dotyczącym mózgu nie będę się rozpisywał, bo atak ad personam świadczy tylko o tym, że nic sensownego nie masz do napisania, dlatego uciekasz się do inwektyw w moim kierunku. Kolejny raz udowodniłeś jaki z Ciebie jest pet. Idź sobie na zluzowanie napisz coś o Cristianu Ronaldooo, może Ci to pomoże się uspokoić. Buźka araszku. :*

Edit,/ Chłopie, ja się tutaj nie zakładam i nie będę robił screenów (zresztą wtedy też nie robiłem, tylko bazowałem na pamięci kiedy na dany temat pisaliśmy).
"oczywiście Real wygrał i nie mam z tym problemów, że obstawiałem że umrą z formą do końca sezonu."
Szkoda, że wtedy miałeś pisząc nieregulaminowe wpisy, które musieli usunąć.
"Tyle, że chciałeś coś innego udowodnić i się skompromitowałeś"
Jak mam Ci dokładnie udowodnić, skoro Twoje wpisy zostały usunięte? :D A skoro zostały usunięte, to raczej tam nie było treści typu "No Ojciec, wygrałeś, gratuluję".

0

@Ojciec5tkidzieci No to podsumujmy geniuszu.

1. "@Medium od razu Ci napiszę, że to bez sensu, bo jak w maju lub czerwcu 2022r. wróciłem do naszej (mojej i Arasza) rozmowy z grudnia o tym, że Real zdobedzie mistrza kraju bo wygrywa mecze, w których są gorsi, w przeciwieństwie do pozostałych drużyn w lidze (to była moja teza) to tworzył tu nowe wątki na mój temat"

2. "Najpierw oskarżasz mnie o rzekome kłamstwo, a gdy już podałem Ci dowody, to nazywasz nawiedzonym dzieciakiem."

Ad 1. Gdzie jest utworzony nowy wątek na Twój temat? [nawet to co było usunięte nie jest nowym wątkiem, ale kto by tam myślał pisząc na la bambie, krzysie swojego zrozumiejo]
Ad 2. Pokażesz te dowody, czy to dalej granie na głupocie krzysiów?

Fajnie widzieć jak się pogrążasz więc liczę na coś kreatywnego. Faktami nie operujesz więc może jakaś ciekawa historyjka, pies Ci notatki zjadł itp.

1

@arasz1819 Liczę na to samo z Twojej strony :)

1

@arasz1819 "Zrób screen i pogadamy na koniec sezonu jak już będzie podpisywał odprawę." To Twój wpis. Odniosłem się do tego i sytuacji sprzed roku, bo tak pogadaliśmy, że dzisiaj nie można odtworzyć tamtych wiadomości, gdyż zostały one usunięte z powodu łamania regulaminu.
Też Ty: "Poproszę linki do tego i do tworzonych wątków o Tobie."
Podałem Ci linki do rozmowy, gdzie zadeklarowałeś, że robisz screen i wracamy do tematu późną wiosną. Ja do niej chciałem wrócić, ale Ty, największy toxic serwisu pokazałeś słowny rynsztok, przez co wpisy zostały usunięte.

I teraz odniesienie do Twojego najnowszego posta.
"Ad 1. Gdzie jest utworzony nowy wątek na Twój temat? [nawet to co było usunięte nie jest nowym wątkiem, ale kto by tam myślał pisząc na la bambie, krzysie swojego zrozumiejo]"
Gdyby bozia nie pokarała Cię nieumiejętnościa czytania ze zrozumieniem to byś zrozumiał, że nie odnajdę Ci go, bo Twoje wpisy zostały usunięte przez Twój słowny rynsztok, czyli Twoją wizytówkę na tym forum. Udowodniłem Ci tylko 1 z 2 rzeczy o których pisałem, czyli, że bez sensu iść z Tobą w jakiekolwiek deklaracje wracania w przyszłości do postawionej tezy z przeszłości.
"Ad 2. Pokażesz te dowody, czy to dalej granie na głupocie krzysiów? "
Patrz wyżej. Chociaż nie wiem czy to ma sens, bo Ty dalej udowadniasz, że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. :D

Udowodnić Ci jestem w stanie to, że strzeliłeś focha i nie chciałeś jak to napisałeś "wrócić do tematu" jeśli chodzi o mistrza Hiszpanii dla Realu, który ja już głosiłem na początku grudnia. Na tej podstawie przestrzegałem kolege @Medium , że sytuacja się w najlepszym wypadku tylko powtórzy i tu, jeśli Twój typ nie siądzie. A w najgorszym, że jeszcze dodasz do tego kilka niecenzuralnych postów, które będą widnieć w historii jako "komentarz usunięty".

Nie wiem nawet czy moderacja ma dostęp do panelu z dostępną treścią wpisów, które dla mnie, dla Ciebie i pozostałych userów leżą jako "komentarz usunięty".

1

@Medium Napisał o Jose, a nie, gdzie jest Roma. A po za tym tylko Barcelona jest wyznacznikiem? Wcale nie odchodzi przez to, że trener go odstawił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?