La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

0

tak płaczecie nad Chelsea a zapominacie o tym, ze dojda:
-Malo Gusto - prawy obronca
- Nkunku - cofnięty napastnik

Do tego w planach są:
- Dusan Vlahovic
- Victor Osimhen
Wybiorą jednego z nich do ataku i za nim będzie Nkunku biegał + mega skrzydła na lata mają.

I mogą ruszyć bo Julka z BvB do pary dla Enzo.

konto usunięte

0

@fenix1983 Nazwiska nie grają ziomek. Poza tym Vlahović to one season wonder

1

@fenix1983 To mówisz, że wystarczy kupić piłkarzy i będzie grana piłeczka? Aż dziwne, że w United, PSG czy City (w przypadku dwóch ostanich w LM) to nie podziałało. Nie sztuka jest kupić, sztuka to zrobić z tego drużynę.

0

@MesQueUnClub96 Vlaho - 8 bramek i 2 asysty w słabym Juve - to nie słabo :)
A poza tym oni sie zgrywają i będą mega mocni. Z tego co kupili mogą ustawić skład z średnią wieku około 22-23 lata.

0

@fenix1983 W następnym okienku juz nie musi być tak kolorowo dla Chelsea biorąc pod uwage ze ma wejsc regulacja ffp na 5letnie kontrakty. Teraz Chelsea rozbijała transfery nawet na 8lat.

konto usunięte

0

@fenix1983 Juve słabe? Gdyby nie -15 byliby na 3 miejscu w lidze

konto usunięte

0

@fenix1983 Jak ich Bellingham odrzucił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?