La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1797 Culés

0

Ale tam jest cyrk :D jeśli odpadną z Bayernem, to nie wierzę, że Messi przedłuży z nimi kontrakt. Pewnie znowu cały stadion będzie gwizdać na cały zespół.

0

@Kuba_1 Nie byłbym taki pewien. W Barcy nie dostanie takiej kasy, ma żal do Laporty, widzi, że nie ma za bardzo ziomków do gry, a tam ma Neymara. To co robisz, to myślenie życzeniowe. Messi już się w dużej mierze zaaklimatyzował w Paryżu, tak samo jego rodzina. Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty jego ewentualnego powrotu, jestem sceptyczny.

0

@Kuba_1 Oby oby.
Fvck P$G forever!

0

@Kuba_1

(francuski)

0

@Dari0G Ale ja przecież nie powiedziałam, że to oznacza powrót do Barcelony, napisałem tylko, że nie wierzę że po tym wszystkim przedłuży kontrakt, a już tam są nie złe kwasy i Messi z Neymarem nie chodzę nawet po meczach do ultrasów.

konto usunięte

1

@Dari0G Kasy to on już do niczego nie będzie potrzebował przez kolejne 150 lat. Na pewno nie przystosował się lepiej do życia w Paryżu niż w Barcelonie, gdzie mieszkał przez jakieś 18 lat xD Dodatkowo u nas może mówić w swoim ojczystym języku, a kibice go kochają i nie ma szans na zrobienie czegoś, co by to zmieniło. Przecież on na każdym meczu na Camp Nou do końca kariery będzie miał standing ovation. Więc jakieś argumenty za powrotem są, pytanie czy w rzeczywistości, w głębi serca, Laporta i Xavi chcą Leo, mając na uwadze przede wszystkim nowy projekt sportowy.

konto usunięte

1

@cold_play i argument nie ma grajków po letnich zakupach xd sam lewus, tyle pilek ile mógł by dostać oczywiście na dobitkę i pustaka wystawki, bo tylko tak umie (:

0

@cold_play W mojej ocenie mylisz się, to nie o chęci Laporty i Xaviego chodzi, a o chęci Messiego. Gdyby miał w Barcelonie choćby Suareza (w mieście, nie zespole), to może. A tak, to nie wiem, czy ma motywację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?