La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

3

Czy też wam się lepiej tą druzyne ogląda bez Dembele?

0

@Ernestoo jest tak jakby wiecej IQ na boisku

0

@Ernestoo więcej w niej kombinacyjnej gry zauważyłem, a nie jak wcześniej podaj do Dembele to może coś zrobi.

0

@Ernestoo Ja jakoś nie dostrzegam za mocno jego braku i mecz ogląda się całkiem przyjemnie. Nie jest natomiast wykluczone, że i OD dziś by się odnalazł, bo Villareal gra dość otwarty futbol. Mnie Dembele najbardziej irytuje w meczach z drużynami, które szczelnie się bronią. To wtedy pcha się dryblingiem w gąszcz defensywy zamiast rozciągać grę, a jakimś wybitnym dryblerem nie jest. To już młody Pedri potrafił lepiej powiązać rywali.
Wolałbym jednak, by był zdrowy i do dyspozycji trenera, bo kontuzja każdego piłkarza to problem dla szkoleniowca i mam nadzieję, że wróci w zapowiadanym terminie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?