La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

konto usunięte

2

Komentatorzy wyjaśniają ekspertów z la bambli w sprawie Lewego ;) Na teraz na sofascore druga najwyższa nota w drużynie ale tutaj jak co mecz gadanie że Lewy słaby, że drewniak, że wszystko psuje bo nie strzelił 10 goli w meczu xD

1

@against_modern_football Bo psuje pod bramką, dziwne decyzje jakieś, ale ogólnie ma bardzo dobry mecz, aktywny w ataku i kreacji, niemal 2 asysty.
Ale co chcesz od La bamby jak obwinili Lewego o zepsucie akcji bo Raphinha się zatrzymał w biegu przez co nie zdążył przed bramkarzem xD

0

@against_modern_football
Za asystę i napędzenie jednej akcji?
Dwie sety zmarnowane, złe podania i decyzje...
Więc niby za co ma mieć wysoką ocenę?

konto usunięte

1

@norbi77 Zobacz heatmapę Lewego, on nie stoi w polu karnym tylko pokazuje się do gry, cały czas środkowi obrońcy biegają za nim a Albiol to jest wręcz do niego przyklejony i już z 3 x go faulował w okolicy środka boiska

0

@against_modern_football
No to jak?
Griezmanna za taką grę linczowali tutaj, bo bramek nie zdobywał, a Lewy po to został sprowadzony, a nie do biegania po skrzydłach. Jak na jesieni grał w 16, to były tego efekty.

konto usunięte

0

@norbi77 No nie będziemy porównywać Griezmanna który nie dał kompletnie nic z Lewandowskim który jest najlepszym naszym strzelcem. Na jesieni też grał podobnie jak teraz nie stał jak kołek w polu karnym. Obecna taktyka i ustawienie też determinuje taką grę. Inna sprawa że koledzy też nie rozpieszczają np. Raphinia nie podając w ogóle czy teraz Pedri za plecy

0

@against_modern_football
Wiesz, moim zdaniem Lewy jest świetnym egzekutorem i dużo traci grając na całej szerokości.

konto usunięte

1

@norbi77 Też bym wolał żeby grał na tym środku przodem/tyłem do bramki ale jak mamy obecnie tylko jedno skrzydło to trzeba dać też miejsce wchodzącym z drugiej linii jak Pedri przy golu. PLus tj. napisałem wcześniej jak gramy z Lewym to środkowi obrońcy mocno się na nim skupiają przez co innym łatwiej, jak nie było Lewego to ciężko było nam stworzyć sytuację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?