La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

0

Ciekawą rozmowę przeprowadził dzisiaj Maciej Kot z Horngacherem.
Trener niemieckiej kadry miał powiedzieć Maćkowi żeby się nie poddawał. Jako taki wzór pokazał Wellingera. Pierwsze sukcesy Wellinger i Kot mieli w podobnym okresie czasu, lata 2015-2017.
Andi Wellinger był później w takim kryzysie że nie potrafił punktować w FIS Cupie, dla ludzi którzy nie są zorientowani to taka najniższa liga skoków, gdzie głównie skaczą juniorzy.
Myślę że jak przyjdzie po sezonie zmiana trenera w kadrze B to Kot ma szansę żeby jeszcze zaistnieć, no jednak 32 lata na skoczka z takim potencjałem to nie jest dużo.

1

@Criss18Barca naprawdę porównujesz indywidualnego mistrza i wicemistrza olimpijskiego, dwukrotnego indywidualnego wicemistrza świata do zawodnika, który mial raptem 1 dobry sezon w PŚ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?