La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 820 Culés

0

A jak byśmy mieli taki atak

Mbappe Haaland Dembele

0

@WiernyKatalonii Kvaratskhelia - Lewandowski - Dembele wystarczy na wygraną w LM za rok ;)

konto usunięte

0

@WiernyKatalonii Dembele ma gorsze staty od Raphinhi ziomek xD

konto usunięte

0

@WiernyKatalonii Dembele nie pasuje, za cienki xD

0

@Destroyer_of_Worlds „wystarczy na wygrana w LM” - sugerujesz ze transfer Kviczy wystarczy do wygranej w LM?

Gruzin czaruje w tym sezonie ale to mocnooo optymistycznie powiedzialbym

0

@mekston na pewno to jest jedyna pozycja do "11", która potrzebuje wzmocnienia. Pomijając rezerwowych i głębie ławki, to jedyna pozycja gdzie nie mamy klasowego zawodnika to lewy atak. Nawet FdJ z Pedrim i Gavim w środku źle nie wygląda, ale Ferran albo Fati po lewej stronie, to dramat...

konto usunięte

0

@mekston tylko że u nas w tej chwili nie ma nikogo oprócz Dembele kto potrafi wygrać pojedynek 1v1 na skrzydle. Francuz to potrafi tylko co z tego jak on losuje co mecz swoją formę.

0

@MesQueUnClub96 ale ja nie mowie ze nie potrzebuje wzmocnienia ale wygranie LM to bardziej skomplikowana sprawa wiec nawet na papierze ulozony atak to jest daleka droga.

Z grupy powinnismy wyjsc ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?