- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1313 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1313 Culés
0
Czy na prawdę to jest czas aby zwalniać potencjalnie Pottera z Chelsea? Pomijając jego prace w Brighton.
Przyszedł w trakcie sezonu do Cheslea która była rozbita. Nie miał na nic czasu. Pełno kontuzji w zespole. Do tego właściciel co kilka dni ściąga Ci jakiegoś nowego zawodnika. Zlepek różnych narodowości, pełno piłkarzy którzy na takim poziomie nigdy nie grali.
Bez żadnego okresu przygotowawczego. Bez czasu aby wprowadzić swoje rozwiązania taktyczne. Z MŚ w środku sezonu.
To jest moment aby go rozliczać?
@Arkon @Khajio @Rust_Cohle @MesQueUnClub96 @Medium @Szreko
1
@PatrykBarca Absolutnie nie można go rozliczać po tak krótkim czasie i na dodatek wymienili pół kadry.
Trzeba mu czasu chociaż osobiście twierdzę że on nie będzie w stanie wnieść Chelsea na elitarny poziom.
0
@Roobo Też tak uważam. Całkiem nowa karta to raz. No i dwa że bez żadnego okresu przygotowawczego. Jak wprowadzić swoje pomysłu kiedy nie masz połowy kadry i grasz co chwilę mecz.
1
@PatrykBarca Skoro zainwestowali tyle siana w niego, to nie ma zupełnie sensu go zwalniać po tym czasie. To nie jest byle jaki trener wzięty z ulicy, ale ktoś kto doprowadził Brighton w okolice big6. Szczególnie po tylu transferach nie ma to sensu, bo zapewne te transfery były w jakiś sposób zrobione pod niego.
1
@PatrykBarca Absolutnie nie. Chłop został wzięty z marszu bez pre sezony itp. Do tego zastał skład zrobiony przez Tuchela i z piłkarzami kupionymi dla niego. Owszem należałoby oczekiwać trochę lepszych wyników ale rozliczać go będzie można po sezonie co i tak nie będzie zbyt dobre jeśli by poleciał. Teraz dostał mnóstwo piłkarzy za kupę siana i oczekiwania pewnie są duże. Natomiast miał to być projekt na lata a nie na sezon więc nie pora na rozliczanie go. Dodatkowo jak napisał @Khajio on w Brighton zrobił tak dobrą robotę że zasługuje na zaufanie.