- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1283 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1283 Culés
3
Nunez w prime.
Mówiłem niedowiarki, to myśleliście że się zgrywam
@bartas97 już się możecie pakować z LM
1
@Rust_Cohle Zwracam honour
0
@Rust_Cohle pakować to ja dopiero będę jak się wszystko powiedzie
3
@VegetaPolska czyli nie będzie pakowania xD
0
@VegetaPolska Miło, że wziąłeś sobie moje uwagi do serca i idziesz na divy :D
0
@Rust_Cohle no nie wiem. Oficjalnie przyznała mi że jakbym był u niej w klubie i jakaś inna by mnie wzięła na bok to tamtą by zlała a ze mną byłby koniec relacji. I napisała że byłoby to logiczne. Widać że jej zależy ale jeszcze nie chce powiedzieć że mnie kocha
0
@HighestInTheRoom jakie divy. Moje serce już jest zaklepane. Miesiąc czasu już się staramy. Ze wzajemnością zresztą więc z czasem będzie coś wielkiego. Mam poparcie u jej przyjaciółki więc...
1
@VegetaPolska "Mam poparcie u jej przyjaciółki więc..."
No to już jesteś w domu xD
Co tam poparcie jej matki, ojca czy ogólnie rodziny, ważne, że psiapsióła jest na tak :D
0
@HighestInTheRoom no ale jej matka pewnie o mnie nie wie a przyjaciółce jednak wszystko mówi. Jej przyjaciółka powiedziała mi że mi zależy że mnie może polubi itp. i że na pewno jakby coś złego się działo między nami to ona będzie mówić jej żeby mnie nie zostawiała. Choć ona ma dobre serce i jak kocha to już na zawsze itp. jest wierna. Poświęca się dla mnie, odrzuca innych...tak samo jak ja. Ona jest dla mnie najważniejsza bo widzi we mnie to co nikt nie chciał widzieć. Dała mi szansę. I dlatego mi się podoba. Ma dobre serce, jest piękna z wyglądu. Ma wszystko dla mnie. Choć oczywiście dalej się poznajemy
0
@VegetaPolska i wszystko na podstawie pisania na messengerze? a gadaliście chociaż przez telefon, czy to jeszcze za wysoki level?
0
@ranger3120 spokojnie, miesiąc czasu dopiero minął. Wszystko stopniowo, zaraz się spotkamy we wtorek bądź środę. Jesteśmy umówieni. Mam poparcie u jej przyjaciółki, jest wszystko dobrze. Dobrze nam się układa itp. wiem co nie co o niej od jej przyjaciółki. Bez niej już byłbym spalony. I tak, ona jest dla mnie najważniejsza z jednego powodu. Dała mi szansę i zobaczyła we mnie to czego żadna inna nie zobaczyła
0
@VegetaPolska ale nie odpowiedziałeś na pytanie czy chociaż przez telefon rozmawialiście, ale domyślam się odpowiedzi
1
@ranger3120 nie, jeszcze nie rozmawialiśmy choć o tym już gadaliśmy że będziemy. Ale to ja muszę być sam i mieć czas i ona to samo