La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

20

Biedny Real, bo ich tak bardzo wszyscy faulują :(
Różnica między nimi, a Barcą jest taka, że nam nie gwizdają byle pierdnięcia, a nawet oczywistych fauli...za to nas kartkują o byle gówno, a prześcieradła mogą nogi łamać, wyzywać, pyskować i rzadko ktoś za to zostaje ukarany.

0

@norbi77 bo przestaliście płacić.

2

@Smietankowy
Gdybyś miał IQ chociaż na poziomie pantofelka, to byś wiedział, że ta afera tak naprawdę nie ma nic wspólnego z sędziowaniem meczów, które mogłyby wpływać na wynik :)
Ale czego oczekiwać od kibica Madrytu?

1

@norbi77
osasuna jednak powinna grać w 10, więc te pretensje uzasadnione

0

@Yiamuiaijahaima
Jak dla mnie nie.
Nie jestem pewien, ale przepisy mówią, że jeśli celem jest piłka, a wślizg (nawet niebezpieczny) wykonany jest prawidłowo, to nie ma mowy o czerwonej kartce...chyba, że trafi bezpośredni w nogę, a nie najpierw piłkę.

0

@norbi77 nie no z tym przepisem to chyba jednak nie masz racji. Co w sytuacji, gdy najpierw trafiasz piłkę, a potem łamiesz nogę przeciwnika? Max żółta? niemożliwe

0

@Yiamuiaijahaima
Malo było takich starć i bez czerwonej dla atakującego?
Czasami rządzi przypadek w odniesienu kontuzji.

0

@norbi77 Jedynym "pantofelkiem" w tej całej konwersacji jesteś Ty! Jak ktoś nie ma żadnego argumentu to gra kartami typu "ilość IQ"

W trzech sezonach ligowych 2015/16, 2016/17 i 2017/18 Barcelona zaliczyła najlepsze statystyki w historii La Ligi pod względem karnych i czerwonych kartek (33 karne dla Barcelony kontra tylko 3 dla rywali przez te trzy sezony; 23 czerwone kartki dla rywali i tylko 4 dla Barcelony w tym okresie). Po zmianie władz i zaprzestaniu współpracy z Negreirą te statystyki w kolejnych pięciu sezonach (włącznie z trwającym, od 2018 do 2023 roku) bardzo się wyrównały (31-19 w karnych i 24-20 w czerwonych kartkach).

Oczywiście przypadek i pewnie Negreira i reszta zamieniła się w pantofelki i straciła IQ. Troche pokory "kibicu Barcelony".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?