La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

4

Istnieje zasadnicze pytanie:
Czy można mieć ciastko i zjeść ciastko?
Czy można zatrzymać ruskich i nie wydać ani grosza ani nie kiwnąć palcem?
Czy można zapobiec ociepleniu klimatu i nadal żyć tak jak dotychczas?
Otóż nie, proste.

2

@don'T.R.I.P.e
1. Można jeśli kupisz dwa
2. Tak, jeśli Twój kraj nazywa się Niemcy
3. Nie wiem, ale się domyślam

#Zdystansem;)

1

@MesQueUnClub_87 I teraz sprawdź ile kasy Niemcy na pomoc już wydali.

2

@mkord No taaaa, z wielkiej łaski po tym jak się ośmieszyli z tymi hełmami i cała Europa darła z nich łacha :D jak zaczęli być pod presją to nagle wielkie wsparcie się znalazło i myślą, że ktoś się nabierze na te ich stwarzanie pozorów.

1

@MesQueUnClub_87 Niemniej fakty liczbowe są jakie są. Wydali mnóstwo pieniędzy a Leopardy też w końcu trafiły na Ukraine.

1

@don'T.R.I.P.e Tak, ale to trochę tak jakbyś miał urodziny i ktoś Ci złożył życzenia po tym jak się 4 raz upomniałeś i wtedy z pięknego gestu wychodzi Cringe. Trzeba było ich naciskać z każdej strony, żeby się poczuli do tej pomocy i teraz rzucili hajsem by zmazać pierwsze wrażenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?