La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

1

Zauważyłem jeden schemat odnośnie sytuacji Messiego który od jakiegoś czasu pojawia się i powtarza w mediach. Najpierw z Francji wypływają informacje że Leo nie jest pewny co do przedłużania kontraktu z PSG, później z Hiszpanii docierają informacje że na linii Leo i Barca zaczęło się coś dziać a następnie jest szybkie dementi Argentyńskich mediów. Wydaje mi się że Leo odrzucił już opcje przedłużenia kontraktu z PSG i co jakiś czas są kontakty na linii Barcelona-Messi ale otoczenie i sam Messi nie chce by to wypływało by nie robić smrodu Leo w PSG, tym bardziej kiedy są jeszcze w LM i na jego prośbę Argentyńskie media które też chcą jak najlepiej dla jego reputacji szybko dementują wszystko co wycieknie do mediów. Takie są moje przeczucia. Dzisiaj moim zdaniem poszli trochę za daleko bo podali że Leo chce kontynuować w Paryżu a nawet francuskie media podają już że jest bliżej odejścia

0

@GeraltzKatalonii Też mam takie przeczucie, przecież Gerard Romeo by sobie nie wymyślał takich informacji z palca tylko musi coś wiedzieć, a w Argentynie odrazu poszło szybkie dementi, dziwne to

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?