La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

2

No i macie swojego Lewandowskiego, najlepszy napastnik świata gadają, a dzisiaj na poziomie Bartosza Spiączki

3

@FCBMati10 Dla mnie Karim Benzema, Harry Kane czy Suarez, Aguero to po prostu o klasę lepsi piłkarze jeśli chodzi o technikę użytkową i rozegranie, Lewy nigdy nie będzie na ich poziomie, a Barca potrzebuje kogoś takiego jak z tych co wcześniej wymieniłem.

1

@Pawel13sz juz nawet nie chodzi o porównywanie bo nie chce mi się na tym skupiać, ale poza tym i tak dość słabo strzelonym karnym to on w tym meczu nie zrobił nic, praktycznie nic.
Technikę on ma, na początku sezonu potrafił to pokazać ale teraz ma bardzo duży zjazd, nie wiem czy to kwestia mundialu i Michniewicza, Barcelony, a może jednak wiek zaczyna coraz głośniej o sobie przypominać? Ronaldo biologicznie 23 lata, a jak grał to wyglądał na rencistę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?