La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 861 Culés

12

Powiedzmy sobie wprost. Jeśli w europejskich pucharach ogrywasz ''tylko'' dwukrotnie Victorie Pilzno to nie masz czego tam szukać. Europa brutalnie weryfikuje Xaviego, niestety, bo nawet mi go trochę szkoda, bo na pewno swoją wizję Barcelony ma.

2

@AmigoBlancos ale musisz też przyznać, że do rywali Xavi szczęścia nie miał w tym sezonie-Inter, Bayern i Man Utd.

0

@Pedri16Future
Rywale rzeczywiście trudni, jak Ci Realu w LM w poprzednim sezonie.

1

@AmigoBlancos nie ma co porównywać tego, z Dembele , pedrim i gavim ten mecz fizycznie w środku wyglądałby inaczej , nie zostałby przegrany.Inaczej wyglądałby presing i odbiór.Też ci co grali cały mecz weszli by wypoczęci i też inaczej by grali z tą 3 co weszla od 45 do 65 min.Mu miał dużo szczęścia że tych 3 w barcelonie nie grało..Natomiast inną sprawą jest że gratuluje im awansu powodzenia.

1

@AmigoBlancos trudniejsi Realu ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?