La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

4

Powiem tak, bardzo niektórzy przesadzają nazywając wczorajszy mecz kompromitacją. Porażka boli to oczywiste, jednak odpadliśmy po walce z mocnym zespołem, nie daliśmy dupy jak na Anfield czy w Rzymie kilka lat temu. Druga sprawa tez było względnie jak na to jak osłabieni byliśmy, brak Pedriego, Gaviego, Dembele to spore osłabienia, a co by jednak nie mówić bo dwóch pierwszych nikt nie podważa, to jednak brak Ousmane'a ma ogromny wpływ na naszą ofensywę. Raphinha może coś tam pokopać nieźle czy nawet Ferran który zaczyna wracać do żywych, jednak to Dembele jest naszym najlepszym skrzydłowym i nawet nie wiem czy nie najważniejszą postacią ataku. Bez niego nawet Lewy gra jak ostatni dziad. Często widziałem komentarze o tym by się Francuza pozbyć jak będzie okazja ale ciekawe kto wtedy będzie nam ciągnął to skrzydło, Fati? W niego straciłem wiarę kompletnie, obawiam się że w jego przypadku nie zobaczymy nigdy tego spelnionego potencjału który pokazywał przed kontuzjami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?