La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

0

jeżeli z tak słabym składem i przereklamowanym Kounde Barca wygra mistrzostwo Hiszpanii to będzie cudownie, niestety w Europie nie ma czego szukać, odpada Dembele do tego ktoś z pary Pedri-Gavi i koniec, Barca wykastrowana.

0

@goldmetaxa Niestety taka jest prawda. My nie mamy ławki. Kompletnie. United wygrało ten dwumecz rezerwowymi. :)
A jeszcze jak się wpuszcza Alonso za Araujo... nie pojmę tej zmiany.

2

@goldmetaxa słaby skład to miał Koeman. Xavi ma zajebisty skład tylko z piłkarzy nie umie za dużo wykrzesać

2

@FCB24 Ja ci komentowałem post z rana,jest 15 a ty dalej narzekasz cały dzień xd

konto usunięte

1

@Luciano99 Mnie to zawsze śmieszą tacy ludzie muszą mieć naprawdę smutne życie żeby tak cały czas narzekać i narzekać xD

0

@Luciano99 ja narzekam na Raphinhe, Lewandowskiego i Xaviego. Jak chwalę Ferrana, de Jonga, Balde czy ter Stegena to ślepota czy głupota Ci się włącza? Ty się podniecasz moimi narzekaniami jakby od tego zależało twoje życie......

1

@FCB24 Moim celem na tej stronie jest ochrona innych użytkowników przed takimi negatywnymi ludźmi jak ty,dlatego rano cię wyjaśniłem.A teraz zwracam grzecznie uwagę,że twoje narzekania trwają do teraz
Pozdrawiam Lucjan

1

@Luciano99 Czy przegraliśmy przez wujka Zenka? Tak jak to było we wtorek na Anfield.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?