La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2698 Culés

0

Mam problem ze sprzęgłem, może ktoś coś podpowie.
Zawsze wciskałem normalnie pedał i auto odpalało, a teraz nie łapie. Dopiero jak docisnę energicznie do samej dechy to odpala. Co to może być? jakiś czujnik?

1

@MesQueUnClub_87 czujnik położenia sprzęgła może, miałem tak w alfie. Ze musiałem podnosić lekko, ale tylko kontroli świeciła. I gasła jak podniosłem.

0

@MesQueUnClub_87 Podczas jazdy żadnych objawów?

0

@Tasde Podczas jazdy żadnych. Tylko przy próbie uruchomienia silnika trzeba mocno docisnąć sprzęgło do samej dechy, żeby auto odpaliło.

1

@MesQueUnClub_87 No to jak kolega wyżej napisał, najpewniej elektronika siada, może być czujniczek za kilka groszy, gorzej jeżeli jest gdzieś zakopany i trzeba rozebrać pół auta.
Ale zajmij się tym priorytetem, bo jak się spieprzy całkowicie to laweta dziś droga ;)

0

@Tasde Mam wykupiony Assistance ;) ale tak właśnie podejrzewałem. Trzeba będzie podjechać do mechanika.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?