La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

6

Wesoły to będzie dzień jak wszyscy będą Fatiego przepraszać i śpiewać pieśni maryjne na jego cześć. Kwestia miesięcy? Pewnie tak widząc jak fatalnie jest wprowadzany po tej kontuzji.

0

@arasz1819 jeżeli miałbym sprzedawać Raphinhie lub Fatiego to oczywiście sprzedałbym Brazylijczyka. Ansu bym dał jeszcze jeden pełen sezon

2

@barcelonaLM No Ansu ledwie skończył 20 lat, niektórzy chyba o tym zapominają, bo gra od 16 roku.

konto usunięte

1

@arasz1819 pełna zgoda.Straszne szambo się wylewa na tego chłopaka a on ma dopiero 20 lat.Też uważam że niezbyt mądrze był wprowadzany po kontuzji i stad wiele jego nieszczęść wynika

2

@Mixtape i niestety żyjemy w czasach gdzie to szambo też ma wpływ na samego zawodnika. Jechanie po nim we wszystkich socjalach nie wiem w czym ma pomóc, a to dociera do zawodnika.

0

@Mixtape Masa komentarzy to przegięcie, ale prawda jest taka, że widać gołym okiem, że jemu nawet się nie chce się chcieć. Zero zaangażowania, głupi uśmieszek po zmarnowanych sytuacjach, odpuszczanie po własnych stratach. Za dużo tego. Szkoda, bo super się wprowadził, a Klub zrobił mu krzywdę tą 10 na plecach zaraz po odejściu Leo, bo czy chcemy czy nie przekaz był jasny - "mamy nowy super talent". Do tego te kontuzje...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?