- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1438 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1438 Culés
1
Grał ktoś w horizon zero dawn i forbidden? Mam akurat te dwie gry i leżą i się kurzą i się zastanawiam czy zaczynać w nie grać czy czegoś lepszego poszukać. Jakieś opinie?
1
@kondzix2115 moja ulubiona seria gier ;) co może być lepszego niż latanie z łukiem i niszczenie maszyn, zrobionych na podobieństwo dinozaurów/zwierząt? :)
a tak zupełnie serio, to najbardziej wciągnęła mnie przedstawiona historia upadku świata, którą poznajesz na kolejnych etapach. Zero Dawn jest super, ale Forbidden West to jest dopiero to! ;)
0
@Destroyer_of_Worlds W Forbidden West nie grałem, więc się nie wypowiem, ale w zero dawn już tak. Sama gra nie jest zła. Jest ten otwarty świat, specyficzny na swój sposób, system walki też do najgorszych nie należy. Ale sama fabuła mówiąc szczerze nie jest ciekawa, ja się łapałem na tym że kiedy były jakieś dialogi to nie bardzo mnie obchodziło co oni tak właściwie mówią. Misję poboczne dramat, poziom dialogów na żenująco niskim poziomie. Największą zaletą będzie chyba ten świat zrobiony bardzo dokładnie. Taka mocno średnia, ale może tobie podpasuje.
0
@kondzix2115 Kilka dni temu skończyłem pierwszą część. Drugiej raczej ruszał nie będę. Robo dinozaury to fajna sprawa ale nic poza tym w tym świecie mnie nie urzekło. Historia bez szału. Postacie poboczne bardzo płaskie. Im dłużej grałem tym bardziej chciałem to zostawić. Po przejściu głównego wątku od razu odinstalowałem. Mimo mojego rozczarowania jak masz to zagraj ale ja bym się nie nastawiał na nic wspaniałego.
0
@kondzix2115 Mocno hajpowana, mój kuzyn się tym jara w opór, ale mi jakoś taki klimat nie do końca pasuje, ale to ocena książki po okładce bo nie grałem. Cóż no odpal i sprawdź bo szkoda żeby gry za taką cenę sobie leżały