La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2872 Culés

3

Następne dwa mecze to dwie drużyny ze strefy spadkowej czyli Almeria i Valencia. Wszystkie najtrudniejsze wyjazdy zaliczone. No jesteśmy bardzo blisko mistrzostwa.

Odpadliśmy z LE, mamy przewage w La Lidze, więc jest to komfortowa sytuacja żeby wywalić Real z Pucharu Króla.

Może po prostu ta drużyna nie jest gotowa jeszcze na Europe. Jeśli jednak wygramy Lige i Puchar Króla to sezon będzie bardzo udany. Sama liga to nadal niezły sezon.

0

@Derean a ja mam nie smak o te Europe. Z LM odpadliśmy nie przez kontuzje tylko przez fatalne decyzję sędziów. Z LE przez Xaviego i zmianę obrony w meczu na Camp Nou.

Można było osiągnąć więcej, ale trudno. Musimy iść krok po kroku. Gdyby udało się wygrać SPH, Ligę i Puchar Króla to sezon i tak byłby świetny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?